Rezervuokite internetu arba susisiekite su mumis tiesiogiai +370 46 400 880 / +370 652 99000

2018/12/17

Restoranas

Skaniausias maistas mieste

Restoranas

Prabangaus interjero restoranas su armėniška virtuve – tai ideali vieta dalykiniam susitikimui, romantiškai vakarienei, asmeninei šventei ar iškilmingam pobūviui. Intriguojantys restorano šefo pasiūlymai nustebins net išrankiausiąjį, o gurmaniški patiekalai įgys ypatingą skonį, kai paragausite tiesiai iš Armėnijos atgabento vyno.

Peržiūrėti meniu
 

Tradicinis restoranas

Jaukus ir autentiškas interjeras leis Jums pajusti tikrąjį armėnišką svetingumą. Jūs pajusite taip, tarytum, būtumėte Armėnijos namuose, kuri turi savo tradicijas, papročius ir kulinarines paslaptis kauptas šimtmečius. Mūsų restorane galėsite paragauti tradicinių armėniškų patiekalų, kuriuos svečiai vertina itin labai.

 

VIP kambarys

Jūsų patogumui pirmajame aukšte įrengtas uždaras VIP kambarys, kuriame telpa iki 15 asmenų. Tai puiki vieta verslo pietums, uždariems vakarėliams, arba privatiems susitikimams.

 

Armėniški vynai

Gurkštelkite armėniško vyno ir pajusite saulės skonį, optimizmo bangos su lašeliu aitrumo bei kartumo antplūdį, ir panorėsite prisiminti eiles, kuriomis žavėjotės jaunystėje. Skamba per daug romantiškai? Nepamėginęs, nesužinosi.

Peržiūrėti
 
Rezervuokite dabar!